HAKKIMIZDA | TESLİMAT | ÖDEME | İLETİŞİM
 ENGLISH        4.10.2023
SİPARİŞ İPTALİ
Tamamlanmış fakat henüz kargoya verilmeyen siparişlerinizi online olarak "SİPARİŞLERİM" sayfasından iptal edebilirsiniz. Bunun için "SİPARİŞLERİM" sayfasından iptal etmek istediginiz siparişinizin sagındaki "İPTAL" onay kutusunu işaretleyerek alt tarafta bulunan "TAMAM"  butonuna tıklayınız. Onayınızdan sonra siparişinizin DURUMU  "Bu sipariş komple iptal talebi icin inceleniyor." olarak degiştirilecektir. Tarafımızdan onaylandıktan sonra siparişiniz iptal edilmiş ve ücret iadesi süreci başlamış olacaktır.
Ücret iadeniz ödeme şeklinize göre (kredi kartı ise kredi kartınıza havale ödemesi ise banka hesabınıza) geri ödenmektedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Online sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz.
İADE İŞLEMLERİ
Siparişinizin teslimat yapıldı ve ödeme alındı ise, ürün iade prosedürü geçerlidir. Genel olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde tarafınıza düzenlenmiş faturanız ve iade sebebinizi içeren bir yazı ile iade edebilirsiniz.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
- İade sırasında ambalajı ve / veya standart aksesuarlarının eksik yada hasarlı olduğu tespit edilen ürünler iade alınmaz.
- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir yazı göndermeniz gerekmektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
- Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda, ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.
İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.