HAKKIMIZDA | TESLİMAT | ÖDEME | İLETİŞİM
 ENGLISH        4.10.2023
Sisteme Giriş Yapmadan Önce:

ÜYELİK

Sitemize ÜYE OL linkinden ücretsiz üye olabilir, bu üyelik dahilinde sipariş oluşturabilir ve ürün ile içeriklere yorum yapabilirsiniz. Üyelik işlemi için girmiş oldugunuz tüm bilgiler tarafımızca gizli tutulacak ve 3. kişi ve kurumlarla kesinlikle paylaşılmaycaktır. Sizden bu bölümde talep etmiş oldugumuz bilgiler sipariş işlemlerinde gerektiginde sizinle irtibat kurmak ve/veya sizin irtibat kurmanız durumda dogrulugun saglanması için gerekmektedir.

KULLANICI GİRİŞ

Sitemize üye olan kullanıcılar, KULLANICI GİRİŞİ  linkini tıklayarak siteye giriş yapabilirler. Siteye giriş yapan üyelerimiz kullanıcı bilgilerini düzenleyebilir, daha önce vermiş oldukları siparişleri inceleyebilir ve sepetteki ürünlerle ilgili işlemleri gerçekleştirip sipariş olusturabilirler.

ŞİFREMİ UNUTTUM

Kullanıcı girişi sırasında kullandıgınız şifreyi unutmanız durumunda, ŞİFREMİ UNUTTUM linkini tıklayarak gelen ekrandan, ilgili formu doldurarak şifrenizi temin edebililirsiniz.

AKTİVASYON KOD TALEBİ
Sitemize yapacagınız üyelik sonrası güvenlik ve kullanıcı doğrulaması geregi tarafınıza aktivasyon kodu iletilmektedir. Email veya internetten kaynaklanan sorunlardan dolayı aktivcasyon kodunun tarafınıza ulaşmasında sorun olabilir. Bu tür durumlarda veya uzun süre kullanıcı girişi yapılmamasından pasif hale gelen üyeliginizi AKTİVASYON KOD TALEBİ linkinden tekrar kod talebinde bulunarak aktif hale getirebilirsiniz.

Sisteme Giriş Yaptıktan Sonra:


ÜYE BİLGİLERİM

Sitemize yapılan üyelik sonrasında hesabınıza ait, isim bilgileri, mail adresi, şifre, telefon ve adres bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.

SİPARİŞLERİM
Sitemiz üzerinden vermiş oldugunuz eski veya yeni siparişleri bu bölümden takip edebilir, yeni vermiş oldugunuz siparişlerin durumunu görebilirsiniz.

SEPETTEKİLER
Satın almak için seçmiş oldugunuz ürünleri görebilir, adetleri düzenleyebilir, sepetten çıkmarmak için ise iptal edebilirsiniz. SEPETTEKİLER sekmesi siparişleriniz için ilk adımdır.

ÇIKIŞ

Sistemden güvenli olarak çıkışınızı sağlayabilirsiniz. Sistemden çıkış yapmanız açık olan hesabınızdaki bilgilerinizin ve siparişlerinizin yetkisiz kişilerce görülmemesi açısından önemlidir.