HAKKIMIZDA | TESLİMAT | ÖDEME | İLETİŞİM
 ENGLISH        3.03.2024

Sipariş Teslimatı:
Sipariş gönderileri posta ve kargo yoluyla yapılmaktadır. Gönderiler ödeme yapılır yapılmaz gerçekleşir. Bu durum kredi kartı ödemeleri için geçerlidir. Zira bu durumda ödeme anında gerçekleştiği için gönderi bir gün içinde yapılır. Havale ile yapılan ödemelerde ise , gönderi , havale bankamıza ulaştığı anı takip eden gün içinde gerçekleşir. Tüm siparişler en geç 7 gün içinde gönderilir.  


Kargo Teslimatında Dikkat Edilmesi Gerekenler:
Siparişiniz kargo ile tarafınıza ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda “ Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus, hasarlı çıkan ürününüz için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulmasıdır. Bu konuda gerekiyor ise görevliyi uyarınız.
Kargo görevlisine tutanağı hazırlatarak ürünü bize ulaştırmanız sonucunda, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında ise kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamaz iseniz bize bilgi vermenizi rica ederiz.

Gönderi ve Kargo ücretleri:
Kargo ücretleri fiyata dahil değildir. Siparişiniz sırasında sepetinizde inceleyip takip ettiğinizde , fiyatları ve ağırlığına göre kargo ücretini ve toplam ödenecek meblağı görmeniz mümkündür. Tüm sayfalar 128 bit koruma şifreli cyrpto sistemi ile korunmaktadır. Sitemizdeki üyelik sistemi sayesinde her sipariş esnasında tüm bilgilerin tekrar tekrar verilmesi gerekmemekteir..Ancak kredi kartı ödemelerinde, tüm üyelik bilgileri sistemde olmasına rağmen, her gerçekleştirilen kredi kartı ödemesi için bilgilerin yeniden girilmesi gerekir. Bu bilgiler alınır ilgili bankaya iletilir , onaylanır ve güvenli ödemeniz gerçekleşir.


Stoklarımız:

İstediğiniz kitap şayet stoklarımızda bulunmuyorsa, bu siparişiniz sırasında gözükmektedir. Sitemizde gördüğünüz mevcutlar size alım için sunulmaktadır . Ancak siparişiniz sırasında kitap sizden önce başkası tarafından satın alınmış olabilir. Sipariş etmiş olduğunuz kitabı size bu durumda gönderemiyorsak , İnalkitabevi ücreti iade edeceğini taahhüt eder. Bizim için sorunsuz sipariş ve ödeme büyük önem taşımaktadır. Kredi kartı ödemelerinde , ödeme anında gerçekleştiği için , size gönderilemiyen kitapların ücretlerinin iadesinin yapılacağını İnalkitabevi garanti eder.